Zapoznaj się ze szczegółową ofertą marki KMT, pobierając interesujące Cię katalogi

Grupa KMT, to firma pokoleniowa, która zapoczątkowała swoją działalność w 1967 roku. W jej skład wchodzą dwie fabryki zlokalizowane na Pomorzu: KRAT-MET w Kobylnicy oraz TERMA w Słupsku. Jest to uznany polski producent drzwi stalowych wewnętrznych, zewnętrznych, antywłamaniowych, bram garażowych segmentowych oraz stolarki aluminiowej i PCV. Szeroko rozbudowana oferta marki odpowiada na potrzeby klientów instytucjonalnych szukających rozwiązań odpowiednich do zastosowania w budynkach użyteczności publicznej, a także pozwala zrealizować inwestycje prywatnych podmiotów gospodarczych oraz inwestycje indywidualne. Znaczną część produktów i rozwiązań stanowi stolarka przeciwpożarowa, stolarka antywłamaniowa, a także drzwi do domów pasywnych.

Katalog Drzwi Stalowe obejmuje nowości, drzwi stalowe wejściowe, drzwi antywłamaniowe, drzwi akustyczne, drzwi do domów pasywnych, drzwi dwuskrzydłowe z dostawkami lub bez, naświetla, przeszklenia, akcesoria oraz ościeżnice i progi. Znajdziemy w nim rozwiązania przeznaczone zarówno do budownictwa jednorodzinnego, jak i do budownictwa wielorodzinnego w tym także drzwi do budynków energooszczędnych i pasywnych. Ofertę uzupełniają drzwi zewnętrzne, które mogą być stosowane na klatkach schodowych jako drzwi wejściowe oraz drzwi przeciwpożarowe EI30.

Katalog Bramy Garażowe prezentuje takie produkty jak: brama segmentowa płaska (z aplikacjami ze stali nierdzewnej lub bez), brama segmentowa przetłoczona oraz brama segmentowa kaseton. Dodatkowo w katalogu można znaleźć informacje na temat budowy bramy segmentowej KMT, automatyki w bramach KMT, dostępnych wariantów wyposażenia i wykończenia bramy segmentowej KMT oraz specyfikacje bram garażowych KMT.

 

Katalog KMT Stal 2020 Edycja III

Katalog KMT Stal 2020 Edycja III

27,52 MB

Katalog_drzwi_stalowych_KMT

Katalog drzwi stalowych KMT

26,34 MB

Katalog_bram_KMT

Katalog bram KMT

7,17 MB