Wydawnicza Drzwi Łódź to salon firmy Materiały Budowlane Sp. z o. o.

Firma Materiały Budowlane Sp. z o.o. od swojego powstania w 1996 r. zajmuje się sprzedażą pełnego asortymentu stolarki budowlanej.
Naszą specjalnością są wysokiej jakości okna i drzwi pochodzące od znanych i sprawdzonych producentów krajowych i zagranicznych.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?
Oferta skierowana jest do osób, które poza funkcjonalnością i trwałością doceniają również różnorodne wzornictwo, walory estetyczne i wysoki standard wykonania.

Naszą dewizą jest jakość obsługi i oferowanych produktów
Zapraszamy do salonu o powierzchni 600 m2 w Łodzi, przy ul. Wydawniczej 1/3, gdzie oprócz bogatej ekspozycji każdy klient znajdzie profesjonalne doradztwo i kompleksową obsługę.

Dlaczego my?

Najlepsze ceny
Zawsze negocjujemy dla naszych klientów najlepsze możliwe warunki handlowe u producentów drzwi. Kupując u nas możesz liczyć na atrakcyjne upusty.

Szeroka oferta
Każdego dnia dbamy o stały rozwój naszej oferty, aby klienci mogli otrzymać wszystko czego szukają. Nie musisz jeździć po całej Łodzi aby porównać ofertę drzwi od różnych producentów, wszystko znajdziesz w naszym salonie.

Obsługa klienta
Kładziemy nacisk na najwyższą jakość obsługi i sprawną komunikację z Klientem począwszy od pierwszego kontaktu aż po obsługę posprzedażną i gwarancyjną. Zawsze służymy poradą i wsparciem w doborze właściwych produktów.

Wygoda
Do dyspozycji naszych klientów oddajemy salon o powierzchni 600 m2, na terenie którego znajdują się ekspozycje drzwi, podłóg oraz specjalna strefa z ofertą bram i rozwiązań firmy Wiśniowski.

600 m²

POWIERZCHNI SALONU

20+

LAT DOŚWIADCZENIA

20

PRODUCENTÓW W OFERCIE

30 000+

PRODUKTÓW W OFERCIE

Wykwalifikowane grupy montażowe dostępne dla naszych klientów to:

ruler-transparent

WYKWALIFIKOWANA KADRA

ruler-transparent

PRZYSTĘPNE CENY

ruler-transparent

RZETELNOŚĆ

ruler-transparent

KRÓTKIE TERMINY

ruler-transparent

24 MIESIĘCZNA GWARANCJA

ruler-transparent

DARMOWA DOSTAWA

Oferta produktów salonu Wydawnicza Drzwi Łódź

Poniżej prezentujemy ofertę naszego salonu posegregowaną według producentów. Wybierz interesującą Cię kategorię aby przejść do strony z podziałem.

DRZWI ŁÓDŹ

okna wydawnicza łódź

OKNA ŁÓDŹ

bramy wydawnicza łódź

BRAMY ŁÓDŹ