Wysokiej jakości okna zapewniające odpowiednią izolację termiczną i akustyczną

Wyróżniają się nienagannym stylem i stanowią niezbędny element wyposażenia każdego nowoczesnego domu i mieszkania. Dlatego jeśli w jego wnętrzu chcesz stworzyć warunki odpowiednie zarówno do wytężonej pracy, jak i błogiego wypoczynku, musisz postawić na sprawdzone rozwiązania.

W salonie Wydawnicza Drzwi Łódź znajdziesz wyłącznie markowe okna renomowanych dostawców. Poszczególne modele charakteryzują się nie tylko atrakcyjnym designem, ale także oferują ochronę przed stratami energii oraz hałasem. Ich właściwości potwierdzają certyfikaty przyznane w oparciu o badania przeprowadzone w polskich oraz europejskich laboratoriach i instytutach badawczych.

Nasz salon mieści się w samym centrum Łodzi dlatego łatwo dotrzesz do niego z każdej części miasta oraz województwa. Na miejscu możesz zobaczyć i przetestować najnowsze okna, a także uzyskać wyczerpujące informacje na temat każdego interesującego Cię modelu. Bez względu na to jakie są Twoje oczekiwania, pomożemy Ci wybrać okna, które idealnie sprawdzą się w każdych warunkach i będą służyć Ci przez wiele lat.

Jesteśmy pewni, że Twoja wizyta nie będzie jednorazowa i wkrótce staniesz się naszym stałym klientem 🙂

KMM Okno Logo

OKNA KMM

platimet_logo

OKNA PLASTIMET

POL-SKONE Logo

OKNA POL-SKONE

Wiśniowski Bramy Okna Drzwi Ogrodzenia Logo

OKNA WIŚNIOWSKI