Newsy z życia salonu

Strefa Wiśniowski w salonie Wydawnicza DRZWI

Strefa Wiśniowski w salonie Wydawnicza DRZWI Łódź

W salonie Wydawnicza ruszyła strefa Wiśniowski, prezentująca najciekawsze propozycje marki oraz nowoczesne technologie, służące do zarządzania pracą bram oraz drzwi.

Chcesz sprawdzić jak prezentują się oraz jak działają poszczególne modele drzwi, ogrodzeń, bram wjazdowych oraz bram garażowych? Wybierz się do nas, aby samodzielnie przekonać się o ich zaletach i funkcjonalnościach.

Sprawdź i wybierz rozwiązanie odpowiadające Twoim potrzebom

Możesz dotknąć, uruchomić i przetestować każdy model ogrodzenia, drzwi oraz bramy, zaprezentowany w strefie Wiśniowski. Na miejscu pomocną radą służą także nasi doradcy, którzy w przystępnym języku wytłumaczą Ci sposób działania poszczególnych rozwiązań i technologii. Nawet jeśli wydają Ci się one skomplikowane, dzięki strefie Wiśniowski przekonasz się, jak łatwo wykorzystać je, aby stworzyć podstawy inteligentnego domu.

 

Nowoczesna technologia smartCONNECTED

Jedną z proponowanych przez nas technologii jest smartCONNECTED, która pozwala utworzyć scenariusze pracy wybranej bramy czy modelu drzwi. Dzięki jej zastosowaniu nie trzeba korzystać z pilota do otwierania bramy, gdyż technologia smartCONNECTED wykorzystuje geolokalizację, zapewniając wygodny dostęp do posesji, gdy tylko określona osoba znajdzie się przed bramą.

Elegancka i przyciągająca wzrok kolekcja Home Inclusive 2.0

Kolejną nowością w strefie Wiśniowski jest kolekcja Home Inclusive 2.0, która umożliwia skonfigurowanie bramy, drzwi i ogrodzenia w jednakowej stylistyce. Dostępna paleta wykończeń obejmuje szesnaście kolorów strukturalnych. Do wyboru są zarówno pastelowe barwy, jak i odważniejsze odcienie. Każdy z nich zawiera dodatkowo metaliczne drobinki, co pozwala uzyskać bardzo atrakcyjny efekt 3D.

 

Zarządzanie kontrolą dostępu poprzez system AirKey

Jeśli poszukujesz jeszcze bardziej zaawansowanego rozwiązania w zakresie kontroli dostępu, wypróbuj system AirKey, który działa na smartfonach z systemem Android oraz na przeglądarkach internetowych. Pozwala on przyznawać, modyfikować i odbierać wybranym osobom prawa dostępu do drzwi oraz śledzić zdalnie historię zdarzeń. AirKey działa bezprzewodowo wykorzystując technologie NFC oraz RFID.

 

Rozwiązania Wiśniowski sprawią, że Twój dom zyska nową jakość

Jeśli chcesz przekonać się, że ogrodzenie posesji może stać się integralną częścią architektury Twojego domu, wygospodaruj chwilę czasu, aby spotkać się z nami w salonie przy ulicy Wydawniczej w Łodzi.