Newsy z życia salonu

Sklepowe rewolucje z Wiśniowskim czas zacząć!

Sklepowe rewolucje z Wiśniowskim w salonie Wydawnicza Bramy czas zacząć!

Salon Wydawnicza Drzwi rozpoczął wielkie zmiany we współpracy z marką Wiśniowski.

Odwiedził nas Shop Doctor, czyli Marek Borowiński, który jest specjalistą w zakresie visual merchandisingu. Otrzymaliśmy od niego cenne rekomendacje, które wykorzystujemy planując wystrój i organizując strefę poświęconą produktom oraz rozwiązaniom marki Wiśniowski.

Wynikiem tych zmian jest przeprojektowanie powierzchni naszego salonu, w której wydzielimy jedyną w swoim rodzaju strefę dedykowaną produktom Wiśniowski.
Już wkrótce będziecie mogli przekonać się, że takie elementy jak brama, ogrodzenie czy drzwi mogą diametralnie zmienić sposób w jaki postrzegamy nieruchomość.

A my już dzisiaj uchylamy rąbka tajemnicy i dzielimy się z Wami zdjęciami prosto z “placu budowy” 😉

Chcecie dowiedzieć się szczegółów? Regularnie zaglądajcie na naszą stronę, a najlepiej w wolnej chwili odwiedźcie z rodziną nasz salon.

Nasi doradcy udzielą wam cennych wskazówek, odpowiedzą na wszystkie nurtujące was pytania oraz pomogą dobrać odpowiednie bramy i ogrodzenia do waszej posesji oraz drzwi do waszego domu.

Zapraszamy do Łodzi na ulicę Wydawniczą!

Katalogi do pobrania salon Wydawnicza DRZWI

Zapoznaj się z ofertą marki Wiśniowski

A tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Wiśniowski w salonie Wydawnicza Łódź

WIŚNIOWSKI to ponad 29 lat kompetencji w branży budowlanej. Centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie.

Oferta produktowa dostępna w salonie Wydawnicza Łódź obejmuje przede wszystkim bramy garażowe i przemysłowe, ogrodzenia stalowe, stolarkę stalową i aluminiową.