Oferta pracy

Firma Materiały Budowlane Sp. Z o. o. ma ponad 20 letnią tradycją w sprzedaży i montażu stolarki drzwiowej i okiennej. Aktualnie poszukujemy kandydatów /-ek na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Liczba wakatów 2

Oferujemy

  • Ciekawą pracę i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  • Szkolenia wdrażające;
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków
  • Możliwość rozwoju zawodowego;

Zadania:

  • Obsługa klientów indywidualnych w zakresie rzetelnej i fachowej informacji na temat oferowanych produktów (drzwi, okna, bramy garażowe);
  • Doradztwo techniczne, prowadzenie prezentacji dla klientów;
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków i nadzorowanie ich realizacji;
  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych;
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami;

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i znajomość branży, zwłaszcza zagadnień dotyczących stolarki otworowej (drzwi, okna, bramy);
  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność dobrej organizacji czasu pracy;
  • Biegła znajomość obsługi komputera i pakietu Office;
  • Pozytywne nastawienie, wysoka kultura osobista i motywacja do pracy;
  • Prawo jazdy kat. B;

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o charakterze pracy możesz do nas zadzwonić i dopytać się o szczegóły: 602 620 143.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą wyślij nam swoje CV oraz list motywacyjny na adres ksiegowosc@materbu.com.pl z dopiskiem w temacie Praca lub zgłoś się osobiście do naszej siedziby w Łodzi na ulicy Wydawniczej 1/3.

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Materiały Budowlane Sp. z o.o. 92-330 Łódź, ul. Wydawnicza 1/3 moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  Materiały Budowlane Sp. z o.o.  moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Magazynier

Liczba wakatów 1

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o charakterze pracy możesz do nas zadzwonić i dopytać się szczegółów 602 620 143. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą wyślij nam swoje CV oraz list motywacyjny na adres ksiegowosc@materbu.com.pl z dopiskiem w temacie Praca lub

zgłoś się osobiście do naszej siedziby w Łodzi na ulicy Wydawniczej 1/3.

Skrócony opis stanowiska:

  • prace magazynowe,

Oczekiwania od kandydata:

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodyscyplina
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B z czynnym stażem (mile widziane)

Oferujemy:

  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w kursach doszkalających
  • umowę o pracę

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.